Top 5 – najpopularniejsze filmy 2018

Po przeglądzie najchętniej czytanych artykułów przyszła pora na filmy.

Kanał na YouTube od zawsze traktowaliśmy mocno po macoszemu. Nie mamy talentu, sprzętu, ani czasu, by tworzyć regularny filmowy content dobrej jakości. Mimo to kanał dobrze się sprawdza jako uzupełnienie bloga i być może z czasem jego rola będzie rosła. Póki co – czasem ktoś na niego zagląda. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie pięciu najchętniej oglądanych filmów w roku 2018. Pod uwagę bierzemy jednak nie liczbę wyświetleń, a średni czas oglądania.

W roli głównej ścianka

Najdłużej patrzyliście na zmagania innych podczas pierwszych w tym roku zawodów Enduro Trails. Zgodnie z tytułem główną rolę odegrali w nim nie zawodnicy, a ścianka na Dziabarze.

Rower elektryczny – pożywka dla hejterów?

Ten film to dobry przykład na to, że ważny jest temat. Powstał w 2017 roku, jest – delikatnie mówiąc – średni, a ja wyglądam na nim jak „idź stąd i nie wracaj”. A jednak temat elektryków jest na tyle chwytliwy, że film wciąż cieszy się popularnością.

Zrób to sam – oklejanie roweru folią ochronną The Trail

Czy mając dwie lewe ręce, w warunkach – dosłownie – polowych można poradzić sobie z oklejeniem roweru folią ochronną od The Trail? Jak widać odpowiedź na to pytanie wciąż interesuje sporo osób – film z maja 2017 nadal jest chętnie oglądany.

[BIKE CHECK] Ostre koło

Bike checki to już taka mała tradycja – robimy je dla wszystkich naszych, jak i testowych rowerów. Okazuje się, że najczęściej oglądanym jest ten poświęcony mojemu ostremu kołu. Nie ukrywam, że to dla mnie zaskoczenie.

Pierwszy raz na ROCKNROLLI i „nowy” Twister

Wpis z tym filmem znalazł się na podium wśród najchętniej czytanych postów 2018 roku. Sam film musiał uznać wyższość innych, ale załapał się do Top 5.

Zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.