Top 5, czyli najchętniej czytane artykuły 2018

Kontynuujemy podsumowania. Tym razem czas na 5 artykułów, które cieszyły się największą popularnością w roku 2018.

Kolarstwo górskie niejedno ma imię

Dziesięciu różnym osobom związanym z MTB zadaliśmy jedno pytanie – czym jest dla Ciebie kolarstwo górskie. Najwyraźniej mocno Was zainteresowało, jak odpowiadali, przez co właśnie ten tekst zaliczył najwięcej odsłon w mijającym roku!

Pierwsze buty SPD – czy Shimano SH-M065 to dobry wybór?

Tanie SPD od Shimano cieszą się chyba niezmienną popularnością. Świadczyć może o tym fakt, że poświęcony im artykuł, opublikowany na początku roku 2017, w 2018 znalazł się na drugim miejscu pod względem liczby odsłon na naszym blogu.

[Wideo] ROCKNROLLA i „nowy” Twister

Trasa Enduro Trails łącząca Szyndzielnię z Kozią Górą przez wielu rowerzystów okrzyknięta została najważniejszą w bielskim kompleksie. Nasz materiał z pierwszej wizyty na ROCKNROLLI zamyka podium najpopularniejszych wpisów roku 2018.

Miejscówki: Singletrails Lechnica

Na liście najlepszych miejsc odwiedzonych przez nas w roku 2018 słowacka miejscówka znalazła się na podium. Poświęcony jej wpis na blogu ląduje tuż za nim, na czwartym miejscu.

Downhill w Polsce nie umrze! Rozmowa z Marcinem „Bananem” Matusznym

Prawdopodobnie zaglądają tu jacyś downhillowcy. Albo koledzy Banana wyklikali mu piąte miejsce…


Jak widać pięć najchętniej czytanych tekstów to przekrój tego, co na blogu zamieszczamy. Mamy tu coś na kształt felietonu, teksty poświęcone miejscówkom i sprzętowi, a nawet wywiad. Jako ciekawostkę dodajmy, że na szóstym miejscu znalazł się tekst niezwiązany z rowerami i okaże się, że nie ma jednej kategorii, która interesuje Was dużo bardziej od pozostałych. I bardzo dobrze – dzięki temu blog jest ciekawszy. Przynajmniej w zakresie tematycznym…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.